قوانین زنسی هاست

 خانه /شرایط و ضوابط استفاده کاربران از سایت زنی هاست

سایت زنی هاست با هدف فعالیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب (هاستینگ) و طراحی سایت جهت ارائه ایده های جدید و خدمات مدرن و با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی و در نهایت جلب رضایت مندی کاربر و مشتری در دنیای مجازی راه اندازی شده و طبق شرایط و ضوابط مندرج در این متن خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید. لذا این شرایط به عنوان یک قرارداد لازم الاجرا و الزام آور بر روابط بین سایت و کاربران حاکم خواهد بود. بنابراین بر این اساس لازم و ضروری است که پس از ورود به سایت و پیش از استفاده از خدمات سایت زنی هاست و اخذ حساب کاربری در رابطه با خدمات و ثبت آن، این شروط را به دقت مطالعه فرمائید چرا اینکه استفاده از زنی هاست به منزله آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط ذیل و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است که هر گونه ادعا و اعتراضی را چه در حال و چه در آینده در این خصوص بلا اعتبار و ساقط می نماید. در ضمن ممکن است شرایط استفاده از خدمات سایت در طول زمان تغییر یابد و یا امکان استفاده از خدمات و سرویس فراهم یا سلب گردد که این تغییرات در سایت منعکس و اطلاع رسانی خواهد شد با این حال صرف استمرار استفاده کاربر از خدمات سایت زنی هاست به منزله اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و پذیرش و قبول آن تلقی شده و کاربران برای آگاهی از آخرین تغییرات بایستی مفاد این قرارداد را بازخوانی نماید.

خدمات سایت زنی هاست

اارائه خدمات در خصوص ثبت دامنه و انتقال آن، هاستینگ(سرور مجازی، سرور اختصاصی و اشتراکی) هاست لینوکس، هاست ویندوز، هاست دانلود و طراحی سایت و سئو...

نحوه استفاده کاربر از سایت و دسترسی به سرویس ها و خدمات آن

در خصوص اطلاع و بهره مندی از خدمات و سرویس های زنی هاست کاربر و مشتری صرفاً با ورود به سایت www.zenehost.com می تواند به اطلاعات و محتوای خدمات و سرویس های ارائه شده در آن دسترسی یابد اما در خصوص بهره مندی از خدمات و سرویس های سایت کاربر و مشتری می بایست اقدام به ثبت درخواست و اخذ حساب کاربری نماید. در ضمن مشتری می تواند از طریق نام کاربری و کلمه عبوری که در اختیارش قرار می گیرد به لیست سرویس های خود دسترسی داشته باشد و آنها را مشاهده، ویرایش، ارتقاء و بروز رسانی نماید و یا اینکه آن را تمدید یا کنسل نماید. ورود به سایت و استفاده از خدمات و سرویس های آن برای کاربر از آدرس http://cp.zenehost.com/clientarea.php و از طریق موبایل، کامپیوترهای شخصی و قابل حمل امکان پذیر می باشد.

تعهدات کاربر

کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافق نامه بوده و هر چند زنی هاست تغییرات این توافق را در سایت اطلاع رسانی خواهد کرد ولی کاربران می بایست در هر بار استفاده مروری بر قرارداد داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردند در این خصوص هیچ عذری مبنی بر عدم اطلاع از تغییرات پذیرفته نمی شود. در ضمن تغییرات می تواند مبتنی بر تغییرات در قوانین و مقررات و توافقات در سطح کشور و بین والملل می باشد. رعایت قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران من جمله قوانین و مقررات مذکور در بند 9 این توافق در تمام مراحل استفاده از این سایت لازم است و مسئولیت حقوقی و کیفری عدم رعایت این قوانین تماماً بر عهده کاربران بوده و مسئولیتی از این حیث متوجه سایت نمی باشد. کاربر و مشتری اعم از حقیقی و حقوقی موظف است جهت استفاده از خدمات و سرویس سایت و همچنین ثبت و حفظ حقوق قانونی خود، اطلاعات هویتی و آدرس خود را در اختیار سایت قرار دهد. در ضمن مشتری و کاربر اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده، آدرس و شماره تماس و امثال آن صحیح بوده و در صورت تغییرآن را به اطلاع سایت برساند و زنی هاست هیچ گونه مسئولیتی در اثر بروز نبودن اطلاعات نمی پذیرد.

کاربر موظف است در صورت وجود هر گونه مغایرت و اختلاف سرویس ارائه شده به مشتری با درخواست وی مراتب را ظرف مدت یک هفته از تاریخ نصب و راه اندازی سرویس به اطلاع سایت برساند تا سایت نسبت به اصلاح آن اقدام نماید. در غیر این صورت و بعد از گذشت مدت مذکور هیچ گونه ایرادی پذیرفته نمی باشد.
کاربر و مشتری موظف است از کلمه عبور و رمز سرویس های ارائه شده جهت دسترسی به خدمات و سرویس ها، محافظت و کلیه مشکلات خود را با همان ایمیلی که ثبت کرده به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. در ضمن زنی هاست هیچگونه مسئولیتی را در صورت دسترسی غیر مجاز افراد ثالث بر عهده نمی گیرد.

کاربر و مشتری در صورت انتقال و تغییر مالکیت سرویس ها و خدمات می بایست درخواست خود را ضمن هماهنگی با سایت و ارائه اطلاعات هویتی مالک جدید از طریق پرتال پشتیبانی عملیاتی انجام دهد.
کاربر موظف و متعهد است در صورت تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای جهت به روز رسانی یا ارتقاء کیفیت خدمات و ... ظرف مهلت اعلام شده توسط سایت خود را با تغییرات سازگار نماید در ضمن کاربر و مشتری به زنی هاست اختیار می دهد تا در زمان مورد نیاز و مناسب در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویس های میزبانی نماید.
کاربران و مشتریانی که مبادرت به استفاده از خدمات و سرویس های زنی هاست می نمایند. ملزم به رعایت موارد ذیل می باشند.در ضمن هر گونه عملی یا اقدامی که در اینجا به آن اشاره نشده ولی از نظر قوانین جمهوری اسلامی و بین المللی یا کشور محل قرارگیری سرورها نیز تخلف و جرم باشد نیز تخلف از شرایط و ضوابط سایت می باشد. همچنین زنی هاست سایت ها و فعالیت هایی که مشمول موارد ذیل می باشد را پشتیبانی نمی کند و سایت های مورد نظر فوراً مسدود و حذف خواهند شد:
1- عدم استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و نفوذ در سیستم های اشخاص ثالث
2- عدم انجام فعالیت هایی که به هر نحو موجب اختلال در سایت زنی هاست و ارائه خدمات آن به مشتریان گردد.
3- عدم رعایت محدود استفاده و بهره برداری از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
4- عدم انجام فعالیت هایی که موجب اختلال در امنیت سیستم و شبکه شود.
5- عدم استفاده از محتوا و انجام فعالیت هایی بر خلاف شئونات اسلامی، اخلاق حسنه و عرف جامعه.
6- عدم استفاده از محتوا و انجام فعالیت های اهانت و افتراء آمیز نژاد پرستانه همجنس گرایانه نسبت به اشخاص مخصوصاً اقلیت های قومی و مذهبی.
7- عدم استفاده از محتوا و انجام فعالیت هایی در راستای نشر اکاذیب، هتک حرمت و ادعای دروغین و موهم و غیر قابل استناد.
8- عدم استفاده از محتوا، انجام فعالیت هایی که قصد فریب کاربران و بازدیدکنندگان سایت جهت کلاهبرداری، دزدی و .... را داشته باشند.
9- عدم انجام فعالیت های تروریستی و جاسوسی علیه امنیت کشور.
10- عدم انجام فعالیت در فروشگاه های مارکتینگ و هرمی بر خلاف قوانین و مقررات.
11- عدم استفاده غیر مجاز از علائم و اسامی تجاری، لوگو و برند دیگران.
12- عدم فروش و تبلیغ هر گونه خدمات و کالای غیر مجاز طبق قوانین جاری.
13- رعایت حقوق مولفین و ناشرین.
14- رعایت قانون کپی رایت و احترام به مالکیت معنوی.
15- عدم استفاده از محتوا و انجام فعالیت های غیر اخلاقی و مسائل جنسی.
16- عدم استفاده از محتوای اشخاص ثالث بدون کسب رضایت ایشان.
17- عدم ارسال هرزنامه.
مسئولیت محتوای درج در سرویس های ارائه شده برای کاربر و مشتری و همچنین کامنت ها و اظهار نظر کاربر بر عهده خود ایشان می باشد و زنی هاست هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
مسئولیت اطلاع از زمان انقضاء و اتمام سرویس و کنترل آنها بر عهده کاربر و مشتری است. لیکن زنی هاست انقضاء و اتمام سرویس های کاربر و مشتری را از ... روز قبل از طریق ایمیل و پست الکترونیکی به وی یادآوری می نماید در ضمن رویت فهرست و وضعیت سرویس ها و پرداخت های مشتری از طریق پرتال مشتری امکان پذیر می باشد.
کاربر و مشتری موظف است که در طول مدت استفاده از خدمات و سرویس های زنی هاست نسبت به تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایل ها اقدام نمایند و نسخه پشتیبان خود را در محیطی غیر از تجهیزات و سرورهای زنی هاست نگهداری نمایند.
در صورت بروز مشکل و از بین رفتن اطلاعات داده ها و عدم امکان بازگرداندن اطلاعات و داده های زنی هاست هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
کاربر و مشتری موظف است پس از پرداخت هزینه ثبت سرویس و خدمات یا تمدید و افزایش اعتبار، موضوع را از طریق پرتال مشتری به اطلاع زنی هاست برساند در غیر این صورت یعنی پرداخت هزینه ها و عدم اطلاع رسانی زنی هاست هیچ گونه مسئولیتی در خصوص قطع خدمات و از دست رفتن آنها ندارد.

تعهدات سایت

زنی هاست متعهد به تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت است و در این راه تلاش می کند با بروز رسانی سخت افزارها و نرم افزارها متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشد. در این خصوص زنی هاست حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده را دارد. در مورد تغییراتی که سرویس مشتری را تحت تاثیر قرار می دهد زنی هاست موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات، تغییرات را از طریق وب سایت، پرتال پشتیبانی، ایمیل مشتریان اطلاع رسانی نماید. هرگاه به دلایل فوری و ضروری فنی و همچنین حوادث غیر قابل پیش بینی زنی هاست امکان اطلاع را از دست دهد مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت.
زنی هاست، حفظ و حراست از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده ی کاربران از خدمات زنی هاست در نرم افزار ثبت و ذخیره می شود را وظیفه خود دانسته و جزء در مواردی که به حکم قانون و مراجعه صالحه مکلف به ارائه این اطلاعات باشد آنها را منتشر نکرده و این اطلاعات را تنها جهت بهبود کیفیت خدمات، توسعه خدمات، پیشنهادهای خاص و در ارتباط با خدمات سایت استفاده نماید.
زنی هاست متعهد است که به حقوق اختصاصی کاربران احترام گذاشته و از کاربران خود نیز می خواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه کاربری مدعی شود حقوق انحصاری وی در این سایت مورد تعرض قرار گرفته است زنی هاست به این موضوع رسیدگی می نماید.
زنی هاست موظف است پس از ثبت و پذیرش درخواست کاربر و مشتری و انجام تشریفات آن طبق دستورالعمل سایت با آماده شدن سرویس مشتری مراتب تحویل را از طریق ایمیل مندرج در پروفایل به مشتری اطلاع رسانی نماید. عدم دسترسی مشتری به ایمیل مورد نظر مانع تحویل سرویس نمی گردد.

قطع و تعلیق خدمات

طبق این توافقنامه کلیه کاربران این حق را به زنی هاست می دهند که در صورتی تخطی و تعرض به ضوابط و قوانین، زنی هاست بتواند به تشخیص و صلاحدید خود اقدام به تعلیق یا قطع سرویس و خدمات ارائه شده به آنها نماید تا نسبت به بررسی فنی و حقوقی موضوع اقدام نماید، زنی هاست این حق را بدون هیچ گونه اخطار قبلی برای خود محفوظ می دارد و کاربران حق هر گونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط می نمایند در ضمن زنی هاست هیچگونه وجهی به کاربر و مشتری متخلف از ضوابط و مقررات تحت هر عنوان مانند هزینه مدت باقیمانده، ادعای خسارت و غیره در صورت تعلیق یا قطع سرویس و خدمات نمی پردازد.
در صورت تعلیق و قطع سرویس و خدمات این اقدام مانع از تعقیب حقوقی یا کیفری کاربرانی که مبادرت به ارتکاب جرم یا تخطی از ضوابط و قوانین و تعرض به حقوق دیگران و زنی هاست و ورود آسیب و خسارت نموده باشند نخواهد بود و زنی هاست حق پیگرد قانونی و قضایی و اخذ خسارت از متخلف را برای خود محفوظ میدارد.

لغو سرویس

مشتری میتواند طبق شرایط و ضوابط زمانی درج شده بر روی سایت برخی از سرویس های ارائه شده را لغو و کنسل نماید در این صورت اگر چنانچه راه اندازی سرویس مورد نظر هزینه ای در بر نداشته است. 80% از کل مبلغ دریافتی عودت داده می شود.
تبصره 1: کاربر موظف است قبل از لغو سرویس خود کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد زیرا به محض اینکه سرویس لغو شود سرویس مشتری حذف خواهد شد.
تبصره 2: تمامی سرویس ها و نرم افزارهای اضافی که همراه خدمات و سرویس ها خریداری می شود در صورت لغو سرویس، امکان عودت هزینه آن وجود ندارد.

ارتقاء سرویس

کاربر و مشتری می تواند در هر زمان که مایل باشد سرویس خود را ارتقاء دهد در صورت امکان ارتقاء و تاثیر آن توسط زنی هاست فقط اختلاف هزینه سرویس دریافت می شود.
تبصره 1 : در صورت ارتقاء سیستم مدت زمان سرویس افزایش نمی یابد یعنی اینکه تاریخ اعتبار و اتمام سرویس تغییر نمی کند.
آغاز فعالیت تیم زنسی هاست از سال 1396 بوده است و در این مدت کم چندین وب سایت طراحی و برنامه نویسی نموده است. زنسی هاست وب سایت ها را بر اساس زبان PHP و به صورت داینامیک برنامه نویسی می نماید و با توجه به امکانات مورد نیاز، وب سایت را از پایه توسط PHPاجرا می نماید.

.پشتیبانی 24 ساعته زنسی هاست آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشدهم اکنون مکاتبه کنید

درباره Zenehost

محصولات و خدمات

Copyright © 2017 l Zenehost.com. All rights reserved.Design and developed by Zenese Group